Medzinárodná preprava osôb

 

Medzinárodnej preprave osôb, sa venujeme od roku 2010. Našou snahou je poskytovanie čo najkvalitnejších služieb v oblasti osobnej dopravy pre čo najširší okruh zákazníkov a uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta. Vážime si každého zákazníka, preto na prvé miesto v našej spoločnosti kladieme dôraz na maximálnu bezpečnosť a pohodlie pre cestujúcich, aj preto sme koncom roka 2014 prešli kompletnou výmenou vozového parku a tým sme zabezpečili skvalitnenie služieb. Snažíme sa neustále napredovať a rozvíjať.
Medzinárodnú prepravu osôb zabezpečujeme zo Slovenskej republiky do oblastí RakúskaNemecka, Švajčiarska Lichtenštajnska.
Sme držiteľmi koncesie na Slovensku pre výkon taxislužby a zároveň aj potrebných povolení v zahraničí.

Vaša bezpečnosť je priorita
 
Preferujeme dlhé trasy a preto bezpečnosť v našej spoločnosti kladieme na prvé miesto, preto na každé vozidlo sú stále dvaja vodiči. Po Slovensku jeden, ktorý končí svoju prácu v Senci a tam ho prestrieda vyspatý kolega z blízkeho okolia. V Senci je pre našich vodičov zabezpečené kvalitné ubytovanie pre ich odpočinok. Pri ceste späť, sa vodiči menia opäť. Ten ktorý pracoval ide spať a prestrieda ho vyspatý, oddýchnutý kolega.
Naše vozidlá sú neustále monitorované GPS zariadením, takže sme informovaní o polohe vozidla, aby sme Vás v prípade meškania mohli včas informovať.
Firma a cestujúci sú poistení právnou ochranou a každé sedadlo vo vozidle je taktiež samostatne poistené.
 
Časté otázky

Komfort je našou doménou
 
Osobnú dopravu zabezpečujeme komfortnými vozidlami zn. Mercedes-Benz. Priestor pre cestujúcich je klimatizovaný a chránený tmavými sklami pred prienikom slnka, aby sme Vám zabezpečili čo najlepší odpočinok do Vašej práce, alebo domov k Vaším blízkym. Každý cestujúci má samostatne polohovateľné sedadlo a možnosť sledovania DVD. Vlastníme vlastný vozový park, naše vozidlá sú pravidelne servisované v autorizovanom servise.
 
Vozový park

Prispôsobujeme sa našim zákazníkom
 
Ďalšou z našich priorít, je zabezpečenie čo najlepšej flexibilitypohodlia a logistiky trás bez toho, aby ste sa museli nezmyselne voziť. Naši vodiči Vás naložia na Vami zadanej adrese na Slovensku a vyložia na adrese priamo určenej v zahraničí.
Aby bola preprava čo najflexibilnejšia, pri výmene vodičov prestupujú aj cestujúci, pričom je každý cestujúci o svojom prestupe včas upovedomený SMS správou o farbe a ŠPZ vozidla, kde sú samozrejme nápomocní aj vodiči, ktorí Vám ukážu vozidlo a odnesú Vám k nemu Vašu batožinu.
 
Trasy jázd

Naša história

Vďaka Vám napredujeme

 
2010Založenie spoločnosti
V roku 2010 sme prišli s myšlienkou založenia dopravnej spoločnosti, nakoľko situácia u nás doma núti občanov za prácou vycestovať do zahraničia. Začínali sme s jedným 5miestnym vozidlom, pričom sme stále kládli dôraz na kvalitu našich služieb a prinieslo to vytúžené ovocie.
2014Rozšírenie vozového parku
Z roka na rok sme sa snažili byť vynaliezavejší a prespektívnejší, pričom sme ešte stále plní nových nápadov a robíme našu prácu s veľkým odhodlaním a neustále nás napĺňa. Preto sme v tomto “prelomovom” roku prešli kompletnou výmenou vozového parku, značky vozidiel a celkovo segmentu ako takého z 5miestnych, na pohodlné 7miestne vozidlá.
2016Nové trasy do Nemecka
V tomto roku sme plní nových očakávaní a prikúpili sme ďalšie vozidlo a dalšie máme objednané na zabehnutie nových destinacií, do ktorých sa s nami môžete odviesť. Ďakujeme všetkým našim cteným zákazníkom za prejavenú dôveru.

Zaujali sme Vás?

Pridajte sa k mnohým spokojným zákazníkom DDdoprava

 
 
Sme tu pre Vás
Sme tu pre Vás
V DDoprava.eu chceme byť Vašimi partnermi na cestách, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť. Spokojnosť každého zákazníka je našou prioritou a každodennou praxou.

Naši partneri

 
Najspokojnejší zákazníci sú zákazníkmi dddoprava.eu. Staň sa ním aj ty.Zisti viac
© DDDoprava 2016. Všetky práva vyhradené.