Trasy

 

D.D. doprava pokrýva osobnou dopravou celú časť Slovenskej republiky od Vašich dverí, k dverám na želanej adrese v zahraničí.

Hlavnou špecializáciou sú časti Rakúska a to TirolskoVorarlberg a Lichtenštajnsko. Resp. oblasti začínajúce sa PSČ na A-6.. a blízke okolie miest, po trase do týchto jazdených destinácií.
V oblasti Nemecka sa prevažne zameriavame na časti Bavorska (Mníchov), Báden-Württemberska (Stuttgart), zriedkavo aj na časti Sárska (Saarbrücken), Porýnie-Falcka a Hesenska (Frankfurt am Main). Samotné Švajčiarsko jazdíme zriedkavo, prevažne cez víkendy a to blízke pohraničie s Rakúskom. Po dohode aj v strede týždňa.

Rakúsko

Tirolsko a Vorarlberg.

Švajčiarsko

Oblasti Švajčiarska s PSČ začínajúcim na 6,7,8, a 9 jazdíme pravidelne. Okolie miest Zürich, St. Gallen, Luzern, St. Moritz a Davos.

 Pre viac informácií je potrebné nás kontaktovať.

Lichtenštajnsko

Pravidelne v každý náš jazdný deň.

Nemecko

V oblasti Nemecka sa prevažne zameriavame na časti Bavorska (Mníchov), Báden-Württemberska (Stuttgart), zriedkavo aj na časti Sárska (Saarbrücken), Porýnie-Falcka a Hesenska (Frankfurt am Main).

Dni odjazdov

 

Zo Slovenska vyrážame pravidelne v UTOROK – PIATOK – NEDEĽA, vo večerných hodinách.
V deň odchodu medzi 13.00 – 15.00 h budete vodičom oboznámení o jeho príchode na Vašu nástupnú adresu.

V zahraničí sme v nasledujúci deň v ranných až v dopoludňajších hodinách v STREDA – SOBOTA – PONDELOK.
V prípade, že osoba cestuje zo zahraničia samostatne, je o približnom príchode informovaná stále v deň vopred (večer). Následne sa vodič ohlási stále hodinu pred svojím príchodom. V prípade meškania vozidla, sú o tom cestujúci samozrejme riadne informovaní.

Nezabúdame že...

 

Tvorba cien a cenová politika v tomto segmente dopravy je veľmi citlivou témou. Obzvlášť v tejto neľahkej dobe a pri náročnej a vyčerpavajúcej práci opatrovateliek či sezónnych pracovníkov. Každý z Vás opúšťa svoje rodiny preto, aby si prilepšil na svojej životnej úrovni a zo zahraničia priniesol čo najvyšší zárobok a potešil tak aj svojích blízkych doma.
Pri cenotvorbe našej spoločnosti a naších jazdených trás sme sa snažili ohodnotiť samozrejme aj našu prácu, prístup a kvalitu šoférov, resp. samotnej spoločnosti.
Snažíme sa byť výnimoční a uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta. Preto ako jedinečnosť ponúkame výmenu vodiča vždy na polceste do práce či z práce domov za vyspatého a oddychnutého vodiča.
Vaša bezpečnosť je našou prioritou pre šťastný návrat domov k Vaším blízkym.
Neváhajte nás kontaktovať, sme ústretoví, na cene sa dá vždy dohodnúť aby bola zaručená spokojnosť na obidvoch stranách.

© DDDoprava 2016. Všetky práva vyhradené.