Tu sa dozviete odpovede na najčastejšie kladené otázky

 

V akých hodinách ste v zahraničí?

V nami jazdených oblastiach sme pravidelne v ranných, až v dopoludňajších hodinách.

Chodia dvaja vodiči?

Preferujeme dlhé trasy preto bezpečnosť v našej spoločnosti kladieme na prvé miesto. Každé vozidlo ma stále dvoch vodičov. Po Slovensku jeden, ktorý končí svoju prácu v Senci a tam ho prestrieda vyspatý kolega z blízkeho okolia.
V Senci je pre našich vodičov zabezpečené kvalitné ubytovanie pre ich odpočinok. Pri ceste späť sa vodiči menia opäť. Ten ktorý pracoval ide spať a prestrieda ho vyspatý, oddýchnutý kolega.

Koľko stojí cesta?

Pozrite si náš cenník alebo si môžete rovno vypočítať cenu.

Kedy sa mi ozve vodič?

V deň odchodu zo Slovenska, budete medzi 13.00 – 15.00 h vodičom oboznamení o jeho príchode na Vašu nástupnú adresu.

Koľko batožiny si môžem vziať?

V cene cestovného lístka je 1ks batožiny, spolu s príručnou batožinou. Každá batožina navyše, je spoplatnená 10 eur.
Batožinu navyše nám treba včas nahlásiť, poprípade jej rozmery.

Akými autami jazdíte?

Osobnú dopravu zabezpečujeme komfortnými vozidlami značky Mercedes-Benz. Priestor pre cestujúcich je klimatizovaný a chránený tmavými sklami pred prienikom slnka, aby sme Vám zabezpečili čo najlepší odpočinok do Vašej práce, alebo domov k Vaším blízkym.
Každý cestujúci ma samostatne polohovateľné sedadlo a možnosť sledovania DVD. Vlastníme vlastný vozový park, naše vozidla sú pravidelne servisované v autorizovanom servise.

Do akých oblastí jazdíte?

Hlavnou špecializáciou sú časti Rakúska a to TirolskoVorarlberg a Lichtenštajnsko. Resp. oblasti začínajúce sa PSČ na A-6.. a blízke okolie miest, po trase do týchto jazdených destinácií.
V oblasti Nemecka sa prevažne zameriavame na časti Bavorska (Mníchov), Báden-Württemberska (Stuttgart), zriedkavo aj na časti Sárska (Saarbrücken), Porýnie-Falcka a Hesenska (Frankfurt am Main). Samotné Švajčiarsko jazdíme zriedkavo, prevažne cez víkendy a to blízke pohraničie s Rakúskom. Po dohode aj v strede týždňa.

V ktoré dni chodíte do zahraničia a zo zahraničia?

Zo Slovenska vyrážame pravidelne v UTOROK – PIATOK – NEDEĽA, vo večerných hodinách.
V zahraničí sme v nasledujúci deň v ranných, až doobedňajších hodinách v STREDA – SOBOTA – PONDELOK. V tomto čase vyrážame späť na Slovensko.

Môžem si so sebou prepraviť aj bicykel?

Áno, za poplatok +30eur s cestujúcim, 40eur bez cestujúceho.

© DDDoprava 2016. Všetky práva vyhradené.